חקירה כלכלית

חקירה כלכלית יכולה לשנות עבורך את כל התמונה!

כאשר אנחנו עושים חקירה כלכלית אנחנו יוצרים מצב שבו אנחנו מגלים את הקלפים המוסתרים של השחקן שמולנו. אני אחשוף אתכם למצבו הכלכלי האמתי של החברה או האדם אותו אתם רוצים לבדוק, תדעו מהן מקורות ההכנסה שלו, מה הנדל"ן הרשום על שמו, ירושות שקיבל או עתיד לקבל, תקבלו נתונים אודות חשבונות הבנק שלו ותחשפו לחברות אותן הוא מחזיק או שותף בהן, תדעו אם התנהלו מולו בעבר או מתנהלות מולו היום תביעות פליליות או משפטיות, או תיקים בהוצאה לפועל.
מתי אמליץ לבצע חקירה כלכלית? חקירה כלכלית הופכת הרבה פעמים בעיה קשה למשהו שפשוט יותר להתמודד איתו. אני אציין כאן כמה מהמצבים הנפוצים שאני כחוקרת פרטית מתמודדת איתם ביום יום.
גירושים יתכן מאוד שבן או בת הזוג צפו את הגירושים והחלו "להכין את השטח". אני רואה הרבה מקרים בהם בן או בת הזוג המצויים בקדם גירושים, פותחים חשבון בנק על מנת להעביר אליו כספים בסתר. כמו כן היו פעמים שבהם מצאנו בחקירה כי בן או בת הזוג קיבלו כספים מכל מיני מקורות והחביאו אותם כדי שלא ידרשו אותם בתהליך הגירושים, או לחילופין נמצא כי הם צפויים לקבל כספים והם לא מספרים על זה. נתקלתי במקרים בהם בן הזוג הצהיר כי הוא אינו עובד כדי לא לשלם מזונות, או לחילופין מצהיר על שכר נמוך מהשכר האמתי כדי לשלם מזונות נמוכים. אני כאן להציף את כל האמת בצורה מדויקת מסודרת ומרוכזת ולדאוג שתקבלו את מה שמגיע לכם.
חובות בעזרת החקירה הכלכלית אני יודעת להגיד לך אם האדם הנבדק יכול לעמוד בהתחייבויות כלכליות. אם יש לו מספיק "גיבויים" כלכליים. ויתרה מזאת, הידע המתקבל מאפשר לנו לבצע מו"מ ממקום יותר בטוח.

חקירה אודות מצבו הכלכלי של אדם פרטי או של חברה עסקית.

שירותים נלווים שעשויים לסייע לכם

צרו קשר

תירם מידע וחקירות

זמינים עבורכם 24/7.

אנו נחזור אליכם באופן אנונימי,
ביום ובשעה שנוחה לכם.